Jak se staráme o duši

"Oko - do duše okno."

"Má čistou duši."

"Měl hříšnou duši."

To už každý z nás někdy slyšel. Jak se ale o DUŠI postarat?

Na počátku bylo dost náročné vyplnit ve skupině myšlenkovou mapu týkající se duše a duševního zdraví.

Na konci vyučování však již všichni dokázali najít, co by jejich duši pozvedlo, uzdravilo nebo "udrželo čistou".

Během dne žáci získali mnoho možností a aktivit, které mohou využívat i nadále: práce ve skupině, canisterapie se psy sheltie (Sofie a Akim paní asistentky Jany Hynčicové se stali největšími oblíbenci a hrdiny dne, za což paní asistentce velmi děkujeme), skládačky fotografií psů, relaxační omalovánky, relaxace a čtení meditačních příběhů.

"Ve zdravém těle zdravá duše."

V tomto duchu byl celoškolní projekt o naší duši dne 21. 11. 2023 ukončen ve 3. A výrobou zdravého salátu ve skupinách.

Nezbývá, než poděkovat za skvělou spolupráci a obrovskou trpělivost paní asistentce J. Hynčicové a doufat, že naše duše zůstanou čisté ...